مادر بومی «ساموبندری» هستم/ دلم از بی‌توجهی به بوشهر می گیرد

یکشنبه 9 اردیبهشت 1397 ساعت 22:05

سریال ساموبندری


مائده طهماسبی بازیگر «ساموبندری» درباره ویژگی های این سریال سخن گفت که درباره یک خانواده بومی است و دغدغه ای اجتماعی دارد.

مائده طهماسبی بازیگر تلویزیون و تئاتر با اشاره به فعالیت این روزهای خود در تلویزیون به خبرنگار مهر گفت: ابراهیم فروزش برای اولین بار در حال ساخت یک سریال با نام «ساموبندری» است که من هم در آن نقش دارم.

  

وی ادامه داد: حسن پورشیرازی، مهدی فقیهی و علی اوسیوند در این سریال که در بوشهر تصویربرداری می شود، بازی می کنند و غیر از ما باقی بازیگران از هنرمندان بومی خود بوشهر هستند.


این بازیگر اعلام کرد: من پیش از این مدتی جلوی دوربین بودم و چند وقت دیگر باید برای ادامه بازی به بوشهر بروم.


طهماسبی با اشاره به محور موضوعی سریال عنوان کرد: ابراهیم فروزش جزو کارگردانانی است که زمانی به همراه عباس کیارستمی در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کار می کرد و کارهای اجتماعی درباره نوجوانان داشت. در این سریال هم می توانیم این دغدغه ها را ببینیم که با توجه به موضوعات روز پیش می رود.


به گفته وی، داستان این سریال درباره یک خانواده بومی است که فرزندانشان از تکنولوژی روز استفاده می کنند و درگیر یک سری مسایل می شوند.


بازیگر سریال «پرده نشین» اظهار کرد: قرار بود این سریال در ۹ ماه تولید شود و در هفت فصل پنج قسمتی ساخته شود اما با توجه به شرایط آب و هوایی بوشهر فکر می کنم این زمان بیشتر طول بکشد.


طهماسبی در پایان سخنان خود درباره بوشهر بیان کرد: متاسفانه بوشهر در این سال ها پیشرفت زیرساختی نداشته است و انگار با چند پاساژ و فروش لباس های بی کیفت سر مردم را گرم کرده اند. تاریخی که در این سال ها از بوشهر باقی مانده است مورد توجه قرار نمی گیرد و این دل ما را می سوزاند.

https://www.mehrnews.com/news/4283938/

برچسب‌ها: بازیگر
نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.